Time | Event | Details |
---|---|---|
3:00pm- 5:00pm |
Middle School Gym
Andrea Schmidt | |
Andrea Schmidt | ||
3:15pm- 5:30pm |
High School Commons
| |
4:00pm- 5:30pm | Matthew Trumm | |
Matthew Trumm | ||
4:00pm- 5:30pm |
Northview Gym
Tim Bartz | |
Tim Bartz | ||
4:00pm- 6:00pm |
Kohler
7/8 Boys' MS Basketball @ Kohler | |
7/8 Boys' MS Basketball @ Kohler | ||
5:00pm- 6:30pm |
Middle School Gym
Sixel | |
Sixel | ||
5:00pm- 6:30pm |
Middle School Gym
Bramstedt | |
Bramstedt | ||
5:30pm- 7:00pm |
Northview Gym
Jackie Stoeckigt | |
Jackie Stoeckigt | ||
5:30pm- 7:00pm |
Northview Gym
Tara Vandokse | |
Tara Vandokse | ||
6:30pm- 8:00pm |
Middle School Gym
Schueler | |
Schueler | ||
6:30pm- 8:00pm |
Middle School Gym
Todd Binversie | |
Todd Binversie | ||
7:00pm- 8:15pm |
Northview Gym
Bryan Grunewald, coach | |
Bryan Grunewald, coach |
Time | Event | Details |
---|---|---|
3:15pm- 5:30pm |
High School Commons
| |
4:00pm- 5:30pm |
Northview Gym
Matthew Trumm | |
Matthew Trumm | ||
5:00pm- 6:30pm |
Middle School Gym
Arneson | |
Arneson | ||
5:00pm- 6:00pm |
Middle School Gym
Wesener | |
Wesener | ||
5:30pm- 7:00pm |
Northview Gym
D. Benton | |
D. Benton | ||
5:50pm | vs. Elkhart Lake-Glenbeulah | |
6:30pm- 8:00pm |
Middle School Gym
Damrow/Gozdziewski | |
Damrow/Gozdziewski |
Time | Event | Details |
---|---|---|
7:00am- 5:00pm |
TBD
| |
8:00am | Multiple Schools.. vs. Ozaukee | |
8:00am- 12:00pm |
Middle School Gym
| |
5:50pm | vs. Random Lake | |
7:15pm | vs. Random Lake |
Time | Event | Details |
---|---|---|
11:30am- 1:30pm |
High School Gym
needed: batting cage and mat | |
needed: batting cage and mat | ||
1:30pm- 3:00pm |
Middle School Gym
Grunewald | |
Grunewald | ||
1:30pm- 3:00pm |
High School Gym
more.. | |
3:00pm- 5:00pm |
Middle School Gym
Scott Sixel | |
Scott Sixel | ||
3:00pm- 6:00pm |
High School Gym
volleyball nets and volleyballs | |
volleyball nets and volleyballs | ||
6:30pm- 8:00pm |
(Cancelled) |
High School Gym
indoor soccer goals |
indoor soccer goals |
Time | Event | Details |
---|---|---|
3:15pm- 5:30pm |
High School Commons
| |
5:00pm- 6:30pm |
Middle School Gym
Schueler | |
Schueler | ||
5:00pm- 6:30pm |
Middle School Gym
Bramstedt | |
Bramstedt | ||
5:50pm | vs. Green Bay West | |
5:50pm | vs. Green Bay West | |
6:00pm- 7:00pm |
Northview Lunchroom
Troup #8370, Amanda Eisentraut leader | |
Troup #8370, Amanda Eisentraut leader | ||
6:15pm- 8:45pm |
Commons
Patty Taylor | |
Patty Taylor | ||
6:30pm- 8:00pm |
Middle School Gym
Scott Sixel | |
Scott Sixel | ||
6:30pm- 8:30pm |
Middle School Gym
Todd Binversie | |
Todd Binversie | ||
7:15pm | vs. Green Bay West |
Time | Event | Details |
---|---|---|
3:00pm- 5:00pm |
Middle School Gym
Andrea Schmidt | |
Andrea Schmidt | ||
3:15pm- 5:30pm |
High School Commons
| |
5:00pm- 6:30pm |
Middle School Gym
Arneson | |
Arneson | ||
5:00pm- 6:30pm |
(Cancelled) |
Middle School Gym
Wesener |
Wesener | ||
5:50pm | vs. TBA
@ BIG EAST Tournament
| |
5:50pm | vs. Mishicot | |
6:15pm- 7:30pm |
HS Library
| |
6:30pm- 8:00pm |
Middle School Gym
Schumacher | |
Schumacher | ||
6:30pm- 8:00pm |
Middle School Gym
Damrow/Gozdziewski | |
Damrow/Gozdziewski | ||
7:15pm | vs. Mishicot |
Time | Event | Details |
---|---|---|
1:30pm- 4:00pm |
Middle School
Rooms 24 and 27 | |
Rooms 24 and 27 | ||
3:15pm- 5:30pm |
High School Commons
| |
5:00pm- 6:30pm |
Middle School Gym
Johnson/Pritzl | |
Johnson/Pritzl | ||
6:00pm- 8:00pm |
Northview Lunchroom
Amanda Grube /Leader | |
Amanda Grube /Leader | ||
6:30pm- 8:00pm |
Middle School Gym
Scott Sixel | |
Scott Sixel | ||
6:30pm- 8:00pm |
Middle School Gym
Schumacher | |
Schumacher |